Dbając o renomę naszej firmy i idąc z duchem czasu chcemy docierać do was w jak największym stopniu. Jesteśmy na rynku od 1996 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a eksponaty z naszych zbiorów dodają uroku niejednemu wnętrzu. Jesteśmy znani na podlaskim rynku antyków co daje nam jeszcze większą motywację do osiągnięcia artystycznej doskonałości. Mamy nadzieję, że ta strona internetowa pozwoli lepiej zapoznać się Państwu z naszą ofertą. Aby być jeszcze bliżej was zdecydowaliśmy się na bardziej nowoczesne formy sprzedaży. Możecie Państwo nabyć interesujący was eksponat nie wychodząc z domu. Wystarczy na zamieszczonych zdjęciach odnaleźć przedmiot, który chcecie Państwo nabyć i skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie podając nam opis eksponatu i numer zdjęcia na którym się znajduje.

Jak widać prostszym stało się wzbogacenie domowej kolekcji o ciekawe rzeczy. Osoby, które preferują tradycyjne formy zakupu, zapraszamy oczywiście do naszego lokalu gdzie można zobaczyć nadal dużą gamę eksponatów, dostępnych jedynie na miejscu.

Każdy z naszych antyków ma niewątpliwie swoja jedyną i niepowtarzalną historię, którą z pewnością przybliżymy Państwu.
Dlatego też z niecierpliwością oczekujemy wizyt koneserów sztuki oraz laików którzy poszukują wyjątkowego prezentu dla siebie lub innej osoby.

Łącząc wyrazy szacunku

Anna Ramm, Marta Łozowska

Marta Łozowska Anna Ramm
ul. Grochowa 4
15-096 Białystok
tel. 85-744-78-51
e-mail: galeria@antykibialystok.pl
czynne: PN - PT: 10.00 - 17.00, SOB: 10.00 - 14.00